HOLOMRAZ

VINYL Album

SLZA

HOLOMRAZ
475 Kč s DPH
Množství +
Label:UNIVERSAL CZECH
Katalogové číslo:6714860
EAN:0602567148609
Datum vydání:14.2.2018

Stále žádanější dvojice na českém hudebním výsluní, skupina Slza, vydala své druhé album s názvem Holomráz, které avizuje stejnojmenný aktuální hit a aktualně i nádherný duet s jednou z nejlepších slovenských zpěvaček Celeste Buckingham.. Dva roky od debutu (multiplatinové desky) Katarze a prvnim singlu „Ani vody proud” vychází netrpělivě očekávaná novinka.

Koncertně i studiově kapela spolupracuje s předními muzikanty a intenzivně využívá nejmodernějších zvukových technologií. S první deskou se jí podařilo propojit moderní popový zvuk s češtinou a toto spojení nadále prohlubuje. Zároveň pracuje na nové úrovni díky zkušenostem, které kapele přineslo mnoho odehraných koncertů, a díky sledování aktuálních trendů. Posun přišel také v rámci zvukového zpracování nahrávek - Slza nově spolupracuje s držitelem několika cen Grammy Vlado Mellerem.

Na jaře 2018 kapela vyjíždí na své první halové turné po České republice:

HOLOMRÁZ TOUR 2018

28.2. Brno-Královo Pole - Sportovní hala Vodova

1.3. Zlín - Sportovní hala Euronics

2.3. Ostrava - Zábřeh - Ostravar Vítkovice

7.3. Praha 9 - Arena Sparta

8.3. Hradec Králové - Sportovní hala Slavia

9.3. Liberec - Dům kultury Liberec

21.3. České Budějovice - Pavilon T1, Výstaviště České Budějovice

22.3. Plzeň 2-Slovany - Sportovní hala Lokomotiva

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportál. K dispozici je limitované množství vstupenek a 3 druhy vstupného: jdu sám (cena 390Kč, vstupenka pro 1 osobu), jdeme ve dvou (cena 700 Kč, vstupenka pro 2 osoby), jdeme ve čtyřech (cena 1200 Kč, vstupenka pro 4 osoby). Zde poprvé naživo zahraje všechny písně právě z alba Holomráz na sceně s novým designem a v Prasze, Brne a Ostrave i se specialnim hostem C.Buckinghem..

Interpret

SLZA

Č. Skladba
Chmýří pampelišek
Noci beze ztrát
Holomráz
Největší z bourců
Eskamotér
Anestézie
Na srdci - host: Celeste Buckingham
Ani vody proud
Lexaurin
Smajlík